Balandžio 28 d. Šv. Benedikto gimnazijoje susirinko Alytaus miesto bendrojo ugdymo mokyklų 4 klasių mokiniai pasitikrinti savo lietuvių kalbos žinias konkurse „Raštingiausi ketvirtokai“. I vietos laimėtoja tapo Šv. Benedikto gimnazijos mokinė Deina Radzevičiūtė (mokytoja Lina Žuvininkienė), II vietą pasidalijo Alytaus Dainavos progimnazijos mokinys Kajus Šmigelskis (mokytoja Dalia Vitalija Kačanauskienė) ir Alytaus Dzūkijos mokyklos mokinė Smiltė Kalinauskaitė (mokytoja Jurgita Pocevičienė), III vietos laimėtojais tapo Alytaus „Sakalėlio“ pradinės mokyklos mokinė Kamilė Navickaitė (mokytoja Gitana Urbelionienė) ir Šv. Benedikto gimnazijos mokinys Ernestas Pekšys (mokytoja Danutė Jakubavičienė). Sveikiname laimėtojus!

Pradinių klasių mokytoja Jolita Svirinavičienė