foto

Trečiadienį Šv. Benedikto gimnazijoje vykusioje aštuntokų konferencijoje „Noriu į mokyklą“ turėjome puikią galimybę geriau pažinti ir supažindinti svečius su mūsų gimnazija bei bendruomene.

Mokyklos vadovė Loreta Šernienė pasveikino susirinkusiuosius ir pabrėžė šio renginio svarbą. Konferencijoje išgirdome mūsų gimnazijos mokinių tarybos pristatymą, geriau pažinome jos narius ir atliekamas veiklas.

Apie Tarptautinio bakalaureato diplomo programą plačiau papasakojo koordinatorė Lina Butrimienė ir gimnazistai, kurie pasidalino savo asmenine patirtimi. Dvi mokinės pristatė savo asmeninius projektus. Jų kūrybiškumas ir atsidavimas darbui ne vieną dalyvį įkvėpė siekti savo tikslų, pagalvoti apie ateities projektus. Pranešimas apie dirbtinį intelektą paskatino susimąstyti apie jo galimus pavojus ir naudą mūsų kasdieniame gyvenime.

Dalyviai iš įvairių Alytaus švietimo įstaigų įsitraukė į įvairias veiklas, susipažino su mūsų gimnazijos erdvėmis ir pajautė tikrąją tarptautinės programos dvasią – drąsiai reiškė savo nuomonę, kurią visi tolerantiškai išklausė, diskutavo, bendravo ir bendradarbiavo.

Buvo smagu matyti tiek daug susirinkusio jaunimo. Konferencija „Noriu į mokyklą“ daugeliui dalyvių įkvėpė daugiau noro ir pasitikėjimo savimi.

Dėkojame organizatoriams.


Kamilė Paleckaitė
Gimnazijos jaunųjų žurnalistų būrelio narė