foto

Birželio 21 d. vyko po trejų metų sugrįžę Metų apdovanojimai ir jaunimo metams skirto kūrybinių darbų konkurso uždarymas.

Renginį įspūdingais pasirodymais pradėjo balerinos – 6c mokinės Adrija Iljinskaitė ir Emilija Pakenaitė. Tarp nominacijų gimnazijos mokiniai deklamavo savo kūrybos eilėraščius ir skaitė rašinius. Jaunimo metų koordinatorės Karolina Kucavičiūtė ir Rugilė Grybauskaitė papasakojo apie Jaunimo metus ir jaunimo metų ambasadorių veiklą. Renginyje pasirodė ir 7c klasė „Benevizijoje“ laimėjusi I vietą. Išgirdome dainuojančias mūsų gimnazijos mokines Darją Ciūnytę, Beatričę Abariūtę, Juliją Grigaliūtę, Kamilę Rekutę bei Viltę Valiukevičiūtę ir Gabiją Čepononytę.

Dar kartą sveikiname nominacijų nugalėtojus: 8c klasę, laimėjusią geriausios klasės apdovanojimą, Luką Šerkšną, laimėjusį metų sportininko apdovanojimą, Mindaugą Visocką, laimėjusį draugiškiausio mokytojo apdovanojimą, Juliją Grigaliūtę, laimėjusią metų talento apdovanojimą, Aušrą Zavistauskienę, laimėjusią metų reikliausios mokytojos apdovanojimą, Rytį Jakučionį, laimėjusį metų mokytojo apdovanojimą ir Simą Savukyną, laimėjusį metų aktyvuolio ir metų lyderio apdovanojimus.

Dėkojame renginį audringai užbaigusiai grupei „NeRadom“, renginio vedėjams Vyteniui ir Dainorai bei renginio rėmėjams – „Druskininkėlių sodybai“.


Simas Savukynas, mokinių tarybos pirmininkas