foto

Pagal TB MYP programą besimokantys 6c klasės mokiniai, įtvirtindami lietuvių kalbos ir literatūros pamokose įgytas žinias, prieš pavasario atostogas pristatė projektinį darbą „Seniausia reikšminga šeimos ar giminės knyga, jos istorija“.

Šeštokai pasirinkta forma – kurdami pateiktis, televizijos ar radijo laidą, interneto svetainę – papasakojo apie reikšmingiausius, seniausius senelių ar net prosenelių namų bibliotekų lentynose nugulusius leidinius ir jų ateities perspektyvas. Sužinojome daugybę įdomių dalykų – nuo kepto arbūzo recepto iki antrą šimtmetį skaičiuojančio leidinio, savo puslapiuose slepiančio ne tik to meto raštą, bet ir tam tikros giminės asmeninių istorijų subtilybes. 

Didžiuojuosi savo išradingais mokiniais, į kiekvieną darbą gebančiais pažiūrėti ne tik atsakingai, bet ir kūrybiškai.

https://arnasjuozapa.wixsite.com/tiriamasis-darbas – šeštoko sukurta interneto svetainė.


Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Ilona Šulinskė