foto

Ankstyvą spalio 11-osios rytą su bendraklasiais išsileidome į kelionę, kurios tikslas buvo Vilniaus Gedimino technikos universitetas. Atvykę į VILNIUS TECH aplankėme net keturis labai skirtingo pobūdžio fakultetus. 

Pirmiausia apsilankėme Transporto inžinerijos fakultete. Su šia mokslo šaka mus supažindino fakulteto prodekanas Giedrius Garbinčius, jis trumpai papasakojo, kokių žinių reikia turėti ir kokius egzaminus laikyti, norint stoti į šią specialybę, taip pat glaustai supažindino mus su mokymo būdais ir netgi parodė, kaip išbandomas automobilio variklis bei pats automobilis. Antrasis fakultetas, kuriame apsilankėme, buvo Mechanikos, čia sužinojome apie tai, kaip studentai mokomi gaminti detales bei kurti ir programuoti robotus. Trečiasis fakultetas, kuriame apsilankėme, buvo Kūrybinių industrijų. Šio apsilankymo metu gavome progą kaip tikri studentai pasėdėti auditorijoje, kur šio fakulteto prodekanė Angelė Tamulevičiūtė-Šekštelienė pravedė mums modernią paskaitą ir supažindino su galimybėmis, kurios atsiveria baigus būtent šią specialybę, bei studentų veikla studijuojant, taip pat papasakojo ir keletą gyvenimiškų istorijų, kurios iš tiesų privertė suklusti ir susidomėti. Paskutinis fakultetas, su kuriuo susipažinome – Architektūros. Mano nuomone, tokios išvykos mums, dešimtokams, yra pačios naudingiausios, nes visgi jau greitai teks priimti svarbų sprendimą - pasirinkti vidurinio ugdymo programos mokomuosius dalykus.

Nuoširdžiai dėkojame VILNIUS TECH Stojančiųjų priėmimo ir informavimo centro vyriausiajai specialistei Valerijai Bernotienei, kuri mus lydėjo.


Patricija Raveikytė, IIb