Spalio 14 dieną mes, Šv. Benedikto gimnazijos jaunųjų ateitininkų būrelio nariai, ėjome tvarkyti apleistų ir žymių žmonių kapų prie Alytaus Šv. Angelų Sargų bažnyčios. Buvo labai smagu padirbėti, mes sutvarkėme daug kapų, sugrėbėme lapus, nes klevai jau meta savo gražų apdarą ir visa gamta ruošiasi žiemai.

Dirbome dvi valandas, nuvalėme takelius, uždegėme žvakes šventoriuje ant kunigų kapų ir paminklo Motinai Marijai bei negimusiems kūdikėliams atminti. Širdimi jaučiam, kad padarėm gerą darbą.

Siūlome visiems mokiniams paaukoti dalį savo laiko ir, jeigu gausite tokį pasiūlymą padirbėti, sutikite, nes ir pabūsite kartu su draugais, ir gausite geros patirties.

Dėkojame istorijos mokytojai ir jaunųjų ateitininkų būrelio vadovei Nijolei Prieskienienei už šį pakvietimą ir maloniai praleistą laiką.

6a klasės mokinės Indra Grimalauskaitė ir Viltė Jonytė