foto

Miela Vilte,

kaip Tu laikaisi? Kas naujo Anglijoje? Labai dėkoju už laišką, kurį gavau jau prieš savaitę, tik dabar radau laiko prisėsti ir į jį atsakyti. 

Laikas taip greitai bėga, žiūrėk, jau šventės čia pat. Perskaičiusi laišką buvau nustebinta, kaip smagiai jūs sutinkate žiemos šventes. Aš taip pat noriu papasakoti, kaip mūsų šeima laukia šv. Kūčių bei šv. Kalėdų.

Taigi, šį nuostabų metą galėčiau pavadinti stebuklų ir šilumos laiku. Tikriausiai nėra nieko geresnio, kaip sėdėti namuose apsigobus pleduku, girdėti, kaip spragsi malkos židinyje, jausti, kaip nosį glosto nuostabus imbiero kvapas, rankas šildo puodelis aviečių arbatos, o langą puošia nutūpusios snaigės. Tas nuostabus šv. Kalėdų laukimas... Jis neatsiejamas nuo dovanų ieškojimo. Dažnai būna sunku išrinkti puikią dovaną artimam žmogui, tačiau lakstyti po parduotuves ir ieškoti tobulos dovanos yra vienas iš labiausiai varginančių, nors ir  įdomiausių dalykų - gali pasijusti tikru Kalėdų Seneliu. Taip pat negaliu įsivaizduoti kalėdinės nuotaikos be eglutės. Mūsų šeimoje gyvuoja tradicija kasmet puošti eglutę klausantis mėgstamiausių kalėdinių dainų. Na, ir kaipgi be Kūčių vakarienės. Tai itin svarbus ramybės metas, kada visa šeima sukalba maldą ir sėda prie stalo ragauti dvylikos patiekalų, paruoštų su begaline mamos meile. Po to einame miegoti, tikėdami, kad kitą rytą surasime krūvą dovanų, gulinčių po skarotos eglutės šakomis.

Štai taip aš sutinku šventes. Tikiuosi, Tau patiks mano laiškas, o atsisveikindama noriu palinkėti šiltų ir jaukių švenčių bei turtingo Kalėdų Senelio.


Su meile

Kamilė