foto

Gruodžio 16 d. ir 23 d. 7a ir 7c klasės mokiniai, kurie mokosi prancūzų kalbą, ruošė ir pristatė minčių žemėlapius apie savo aplinkos žmones. Rodė savo parengtus darbus ir kalbėjo apie svarbius žmones: šeimos narius, draugus, bendraklasius, mokytojus. Rengdamas šį minčių žemėlapį, kiekvienas mokinys ir mokinė turėjo pagalvoti, kokie žmonės jų gyvenime yra svarbūs, kokiomis charakterio savybėmis pasižymi šeimos nariai, ar jis / ji turi geriausią draugą ar draugę, koks yra geriausias draugas / geriausia draugė.

Mokiniams visada įdomios užduotys, kurios skatina mąstyti ir tiesiogiai siejasi su jų kasdieniniu gyvenimu. Darydami šiuos darbus, jie turėjo pagalvoti ir apie santykius bei bendravimą su kitais žmonėmis, kuris žmogus jiems yra svarbus ir kodėl.


Prancūzų kalbos mokytoja Raimonda Striaušienė