foto

Dar neprasidėjus naujiems mokslo metams, aštuoni Šv. Benedikto gimnazijos mokiniai iškilmingoje ceremonijoje Vilniuje atsiėmė savo pasiektus tikslus liudijančius „The Duke of Edinburgh's International Award” (DofE) bronzos lygio ženklelius ir tarptautinius sertifikatus.

Ženklelių ir sertifikatų įteikimo ceremonija vyko rugpjūčio 23 d. Vilniaus universiteto botanikos sode. Į ją susirinko programos dalyviai, jų mokytojai, savanoriai ir kiti programą palaikantys žmonės. Susirinkusiuosius pasveikino ir DofE apdovanojimus įteikė Švietimo, mokslo ir sporto viceministras Ramūnas Skaudžius bei Britų pramonės ir prekybos rūmų steigėjas Lietuvoje, Karalienės Elžbietos II apdovanotas Britų imperijos ordinu, Chris Butler. 

Mūsų mokyklos DofE apdovanojimų programos dalyviai: Aidrė Danilevičiūtė, Astijus Kučinskas, Kasparas Lukošiūnas, Modestas Brusokas, Raminta Gavelytė, Augustė Anisimova, Aistė Trainavičiūtė ir Skaistė Trainavičiūtė, labai džiaugiasi savo DofE bronzos apdovanojimais, nes jie buvo pelnyti per dvejus mokslo metus pasiekus tris asmeninius tikslus paslaugų, įgūdžių ir aktyvios veiklos srityse bei vieną komandinį tikslą, kurio buvo siekta dviejų parų žygyje. 

Šie dalyviai savanoriavo vaikų dienos centre, miesto bibliotekoje, mūsų gimnazijoje, sporto renginiuose ir kitur, lavino savo piešimo, muzikos, informacinių technologijų, fotografavimo ir kitus įgūdžius, stiprino savo raumenis, mokėsi tempimo pratimų, tobulėjo fiziškai. 

    Šioje DofE kelionėje visus dalyvius lydėjo mūsų gimnazijos DofE apdovanojimų programos vadovės mokytojos Rūta Brazlauskaitė ir Sandra Leonavičienė. Į jas norintys dalyvauti DofE programoje gali kreiptis visus mokslo metus, o rugsėjo mėnesį labai kviečiame tuos, kam įdomu susipažinti su šia programa. Ji Lietuvoje įgyvendinama nuo 2006 m., tad šiemet švenčia 15 metų gimtadienį. Šiuo metu programoje dalyvauja 97 mokyklos ir daugiau nei 2000 dalyvių, jiems veiklose padeda apie 300 mokytojų. Mūsų mokykloje DofE apdovanojimų programa įgyvendinama nuo 2019 m. rugsėjo.

Džiaugiamės šiais 8 mūsų mokiniais, pelniusiais tarptautinį apdovanojimą, ir linkime sėkmės siekiant tolimesnių tikslų. Mes jau žinome, kad jie tikrai tą sugeba!


DofE vadovė Rūta Brazlauskaitė