foto

Kovo 29 dieną mūsų gimnazijoje vyko atviros integruotos pamokos. Ta proga lankėsi ir Varėnos rajono mokytojai. Kolegos buvo supažindinti su 3D mokomųjų objektų klasės galimybėmis: buvo išbandyta 3D akinių įranga, padedanti stebėti mokomuosius filmus, kuriuose sukurtos širdies, gyvūnų, augalų ląstelių, kosmoso vizualizacijos. Pradinių klasių mokytojai dalyvavo atvirose veiklose: integruotoje lietuvių, matematikos ir pasaulio pažinimo bei fizinio ugdymo pamokose. Lankėsi tyrinėjimo pagrindu vykstančioje neformaliojo ugdymo veikloje. Gamtos mokslų mokytojai patirties sėmėsi stebėdami STEAM ugdymo metodus biologijos, chemijos ir fizikos pamokose. Vaizdumas, aktyvūs metodai, skaitmeninės priemonės, praktiniai darbai, aktyvūs žaidimai, įsivertinimas – tai kertiniai momentai, kurie pamokas paverčia labai įdomiomis, inovatyviomis ir, svarbiausia, padedančiomis vaikams išmokti naujų dalykų. Kiekvieną kartą džiaugiamės, kad mūsų gimnazijoje dirba mokytojai, nuoširdžiai su kolegomis besidalijantys savo neįkainojama patirtimi.