Kelionės – tai neįkainojama patirtis, leidžianti visapusiškai tobulėti, susipažinti su naujomis šalimis, kultūromis. Keliaudami žmonės pamiršta rūpesčius, problemas, atsipalaiduoja, susipažįsta su naujais draugais, pasisemia įspūdžių.

Saulėtą rudens savaitgalį IIIa, IIIb, IIIc ir IVa klasių mokiniai praleido Lenkijos pietuose. Aplankė Zakopanę – miestą, kuriame kaip niekur kitur gyvas regioninis folkloras, kalnų gyventojų tradicijos, pažino karalių paslaptis Krokuvos Vavelio pilyje, nusileido į stebuklingą požemių pasaulį Veličkos druskų kasyklose.

Mokinių įspūdžiai:

„Kaip gera… Vaikštau Krokuvos gatvelėmis, rankoje šiltos kavos puodelis, o leidžiantis saulei plaukus pučia šaltas vėjelis. Nieko nepažįstu, tačiau giliai širdyje jaučiuosi nostalgiškai, kartu su klase aplankydama vadovėlio puslapiuose aprašomas vietas.“

„Nuo pat žemės gelmių (lankėme druskų kasyklas) iki kalno viršūnės, nuo kurios atsivėrė vaizdas į Tatrų kalnų grandinę – viskas patiko, o supančių žmonių draugija užtikrino, kad įspūdžiai būtų neišdildomi.“

„Pasiremdamas rašytojo Migelio de Servanteso romanu „Don Kichotas“ galiu teigti, kad hidalgo įsimylėjimas riteriškumu prilygo mano emocijoms Lenkijoje.“

„Patiko pamatyti neapsakomo grožio Lenkijos kraštovaizdį ir gerai praleisti laiką su geriausiais gimnazistais ir šauniausiomis mokytojomis.“

„Kelionė buvo nuostabi. Kalnai, bažnyčios bei druskų kasykla nustebino mus visus. Nors atrodo, kad kelionė autobusu yra gali būti nuobodoka ir ilgoka, mūsų dainos ir linksmybės ją sutrumpino perpus. Sakėm, kad mes neišlaidausim, bet išleidom visą kalną zlotų. Pusrytukai nuostabūs: kiaušinienė ir dešrelės. Jau planuojam naują kelionę. Mūs auklytės nuostabiausios ir kelionės tik geriausios.“

„Kelionė paskatino artimiau susipažinti su naujais bendraklasiais ir abiturientais.“

„Labiausiai man patiko Zakopanėje esanti picerija, kurioje, bevalgydama picą, apsiverkiau iš laimės.“

„Kiek daug gerų žmonių, bet geriausios mūsų auklėtojos.“

„Smagiai praleistas laikas su pačiomis geriausiomis auklėtojomis ir nuostabiais, mylimais draugais.“

„Iš kelionės pasiėmiau viską, ką galėjau, nes važiavau žinodamas, kad tai paskutinė mano, kaip mokinio, kelionė. Grįžtu į gimtinę su nuostabiausiomis emocijomis.“

,,Labai ačiū už nuostabią ekskursiją! Buvo labai smagu ir informatyvu. Ačiū, esat pačios geriausios!“

„Kiekviena kelionė yra unikali. Ši ypatinga, nes didžiausią įspūdį paliko ne tik aplankytos vietos, bet kelionės metu patirtos emocijos.“

„Viskas buvo gerai suplanuota. Man asmeniškai labiausiai patiko apsilankymas Krokuvos Vavelio pilyje, nes buvo įdomu klausytis istorijų apie valdovus.“

„Pabusti keistame miestelyje su gera kompanija yra vienas iš maloniausių pojūčių gyvenime… AČIŪ!“

„Pati geriausia ekskursija, komanda ir mokytojos!!! Myliu, bučiuoju, širdelėj nešioju!“

„Labai patiko aplankytos vietovės, o ypač laikas, praleistas bendraujant su draugais ir mylimiausiomis mokytojomis.“

„Išvyka į Lenkiją paliko didelį įspūdį. Turėjome puikią galimybę pasivaikščioti Krokuvos senamiestyje, išvysti gotikinę pilį bei Vavelio katedrą. Zakopanės kalnų kvapą gniaužiantis vaizdas dar ilgai išliks atmintyje kaip ir visi nuotykiai, patirti šioje išvykoje.“

„Ačiū, kad saugojote.“

Gimnazistų auklėtojos