Prieš pat šv. Velykas, balandžio 15 d., mes, IIb klasės mokiniai, turėjome galimybę susipažinti su policininkų darbu ir suprasti šios profesijos svarbą – dalyvavome Alytaus VPK vykusiame atvirų durų dienos renginyje. Renginys įtraukė kiekvieną dalyvį, nes buvo rodoma vaizdinė medžiaga, šios profesijos atstovai dalijosi savo patirtimi, pristatymo pabaigoje buvo surengta viktorina. Renginiui besibaigiant kiekvienas turėjo progą iš arčiau susipažinti su ginklais, o visus besidominčius gyvūnais džiugino puikiai apmokyti policininkų šunys. Manau, jog šis renginys buvo ypač naudingas ne tik planuojantiems stoti į Lietuvos policijos mokyklą, bet ir tiems, kurie nebuvo susimąstę apie šios profesijos svarbą šiandieniniame gyvenime.

Alvija Didžiulytė, IIb