2022 m. gegužės 11 d. Ic klasės mokiniai dalyvavo atviroje integruotoje fizinio ugdymo ir IT pamokoje „Pokyčiai organizme, vykstantys dėl fizinių krūvių poveikio“, kurią stebėjo Jonavos Lietavos pagrindinės mokyklos mokytojai.

Mokiniai atliko skirtingo fizinio aktyvumo veiklas (kardio, fizines ypatybes lavinančius pratimus), kurių metu stebėjo savo širdies ritmą.

Patys mokiniai galėjo sekti ir kartu su mokytoja analizuoti savo duomenis skirtingų fizinių veiklų metu. Mokiniai suprato, kad pulsas yra svarbiausias rodmuo, kurio būtina paisyti renkantis fizinio aktyvumo veiklas. Pagal gautus rezultatus mokiniai pasirinko sau tinkamą krūvį.

Mokiniai gebės analizuoti sveikatos stiprinimo bei tausojimo būdus, taip pat pokyčius, vykstančius organizme fizinio krūvio metu. Ugdomoji veikla grįsta mokėjimo mokytis, pažinimo, asmeninės ir komunikavimo kompetencijomis.

Sporto inventoriaus ir įrangos įsigijimas bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis projektas „Mokykis sportuodamas!“

Fizinio ugdymo mokytoja Jolanta Tartenienė