foto

Gegužės septintąją, Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną, skambant kanklėms, atidaryta atnaujinta gimnazijos muziejaus ekspozicija „Alytaus šv. Benedikto gimnazijos laiko juosta“, kurios atnaujinimo iniciatorė buvusi direktorė, Alytaus miesto savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vedėja Loreta Šernienė. Bibliotekininkė Laima Nosevičienė pasidalino savo patirtimi renkant medžiagą, pasidžiaugė galimybe prisiliesti prie gimnazijos istorijos, padėkojo visiems, padėjusiems sukaupti ir parengti ekspoziciją. Loreta Šernienė teigė, kad pirmasis direktorius kunigas Artūras Kazlauskas paklojo tvirtą vertybinį pamatą, apgailestavo, jog negalėjo atvykti buvęs direktorius Vytautas Bigaila, skatino mokinius tapti gimnazijos istorijos tęsėjais. Direktoriaus pavaduotoja ugdymui, laikinai einanti direktoriaus pareigas Lina Kankevičienė pabrėžė, jog ne šiaip sau mokykla yra laivo formos, ji turėjo puikius kapitonus, kurie padėjo išplaukti į tarptautinius vandenis.

Raiškiu lietuvišku žodžiu visus džiugino abiturientai Kotryna Ciūnytė ir Gvidas Klimauskas.