Už Alytaus miesto vardo garsinimą medaliai įteikti Alytaus šv. Benedikto gimnazijos mokytojams ir mokiniams.

26-oji Lietuvos mokinių ekonomikos ir verslo olimpiada

IVb klasės mokiniui Deividui Kairiui - Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos II laipsnio diplomas, ekonomikos ir verslumo vyresnysis mokytojas Modestas Raudonis.

Nacionalinė jaunųjų bendrovė eXpo

Jaunoji bendrovė „BusinessCit“ (Ib kl. mokiniai: Vytenis Bartkus, Gvidas Klimauskas, Domas Launikonis, Alonas Jurčiukonis, Gabijus Gavelis) iškovojo dvi nominacijas: geriausiai problemą sprendžiantis produktas ir geriausias bendradarbiavimo pavyzdys, ekonomikos ir verslumo vyresnysis mokytojas Modestas Raudonis.

Nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos, portalo „Bernardinai.lt“ ir leidyklos „Vaga“ esė konkursas „Laisvės vaikai apie laisvę“

Laureatė III kl. mokinė Miglė Ogulevičiūtė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Irena Leščinskienė.

LR Prezidento Gitano Nausėdos inicijuota akcija „Laiškas istorijai“

Laureatė IIc klasės mokinė Augustė Anisimova, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Irena Leščinskienė.

Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkursas

6a klasės mokinė Darija Ciunytė, užėmusi II vietą, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Rita Krasnauskienė.