foto

Spalio 11 diena Šv. Benedikto gimnazijoje buvo netradicinio ugdymo – karjeros diena. 6c klasė visą dieną mokėsi viešojo kalbėjimo ir komunikacijos, kas tikrai pravers visiems mokiniams, kad ir kokia karjera ateityje juos domintų.

Mokymus 6c klasės mokiniams vedė viešojo kalbėjimo ir komunikacijos lektorius bei greičiausiai kalbantis žmogus Lietuvoje Igoris Vasiliauskas. Mokiniai pradžioje klausėsi viešojo kalbėjimo ir komunikacijos subtilybių, patys dalijosi savo mintimis, baimėmis, pastebėjimais, o vėliau laukė praktinė dalis – nuo prisistatymo visai auditorijai iki improvizuotos kalbos grupėje. Mokiniai sužinojo apie tris svarbiausius dalykus kalbant viešai: kūno kalbą, balsą ir turinį, bei kaip juos stiprinti norint būti puikiu kalbėtoju. Taip pat kalbant auditorijoje labai svarbus akių kontaktas su žmonėmis. Tai mokiniai praktiškai išbandė dirbdami grupėse. Pabaigoje mokiniai susitiko dvikovose, kur turėjo argumentuoti savo nuomonę viena tema, tik vienas turėjo sakyti argumentus ,,už”, kitas ,,prieš”. Mokymus vainikavo trumpas lektoriaus Igorio Vasiliausko pasirodymas - eilėraščio deklamavimas greitakalbe. 

Mokiniai tikrai išgirdo ir išbandė naudingų dalykų, belieka tikėtis, kad visa tai pritaikys savo kasdienybėje.


Klasės vadovė Rūta Brazlauskaitė