foto

Kalėdos – stebuklų metas. Stebuklai – ne tik tai, ką mes gauname ypatingo, nepakartojamo, bet ir tai, ką mes galime duoti kitiems. Šių metų Kalėdų laukimas buvo kitoks ir 5a klasės bendruomenei. Kadangi negalėjo susikurti šventės kartu, vaikai su tėveliais nusprendė padaryti šventę mažiesiems savo draugams keturkojams ir paaukoti pinigėlių asociacijai „Keturkojo viltis“ (120 EUR). Juk taip svarbu nelikti abejingiems tiems, kurie negali pasirūpinti patys savimi.

Nepaisant to, kad nuotolinis mokymasis visus išvargino, kad visi vaikai pasiilgo bendravimo, draugų ir mokytojų, šiais metais vaikai buvo geri. O pas gerus vaikus ateina Kalėdų Senelis. Paskutinę šių metų klasės valandėlę Kalėdų Senelis vaikus aplankė vaizdo skambučiu. Vaikai ne tik pasikalbėjo su Seneliu apie praėjusius metus, pasidalino savo džiaugsmais ir mintimis, lūkesčiais artėjantiems metams, bet ir pademonstravo, kokie jie yra šaunūs ir talentingi – Gabija pagrojo smuiku nuostabų kalėdinį kūrinį, o Austėja pasidalino puikia žiemiška daina „Žiema“. Visi pasidžiaugė ateinančiomis šventėmis, padėkojo auklėtojai Deimantei ir pasveikino ją savo kūrybos sveikinimais, kurie buvo kupini šilumos, gėrio ir dieviškos palaimos. Tas buvimas kartu neprailgo – laikas pralėkė greitai. Tikimės, kad taip laukiamos šventės bus sutiktos ramiai ir saugiai, o po jų greitai galėsime susitikti gyvai. Tai bus pats gražiausias šventų Kalėdų stebuklas!


5 a klasės tėvų bendruomenė