Darbo užmokestis

Alytaus šv. Benedikto gimnazijos darbuotojų, einančių vienodas pareigas, vidutinis mėnesinis nustatytas (paskirtasis) darbo užmokestis neatskaičius mokesčių

PareigybėPareigybių (etatų) skaičius2025 m. vidutinis mėnesinis darbo užmokestis, Eur2025 m. vidutinis mėnesinis darbo užmokestis, Eur
Direktoriaus pavaduotojas ugdymui34015,924789,07
Mokytojas59,982789,492896,28
Mokinio padėjėjas31252,721328,70
Projektų vadovas11204,381325,32
Einamojo remonto darbininkas1,751038,001153,00
Valytojas11,51038,001153,00
Plaukimo mokytojas1,242314,562697,21
Pailgintos darbo dienos grupės auklėtojas31544,401967,91
Psichologas1,52491,872819,65
Kiemsargis1,51038,001153,00
Logopedas1,752151,632523,99
Socialinis pedagogas1,752231,822568,39
Karjeros specialistas12467,842598,62
TB programos koordinatorius11766,662330,83
Laborantas11203,301329,15

Už pateiktą informaciją atsakinga AMPC buhalterė Jurgita Zajančkauskienė, tel. +370 608 43293


DokumentaiAtnaujinta
Alytaus šv. Benedikto gimnazijos darbuotojų darbo apmokėjimo sistema2026-09-22
Alytaus šv. Benedikto gimnazijos mokytojų darbo krūvio sandaros nustatymo tvarkos aprašas2023-06-22
Įsakymas dėl valandų, skirtų funkcijoms, susijusioms su veikla mokyklos bendruomenei vykdyti, patvirtinimo2022-08-31